Huawei’den Yılın Ejderhası temalı özel FreeBuds Pro 3

Huawei, popüler FreeBuds Pro 3 kablosuz kulaklık serisinin Koleksiyoncu Sürümünü, 2024 Ejderha Yılı’nı kutlamak için tam zamanında piyasaya sürdü. Çin takvimine göre her 12 yılda bir tekrarlanan Ejderha Yılı, güç, kuvvet ve iyi şans ile ilişkilendiriliyor. Ejderhalar, aynı zamanda azim ve dönüşümün sembolleri olarak kabul ediliyor.

Huawei FreeBuds Pro 3 Ejderha Yılı Koleksiyoncu Sürümü FreeBuds Pro 3 Ejderha Yılı Koleksiyoncu Sürümü, Çin ejderhasının stilize bir tasvirini içeren Xianglong totem tasarımına sahip. Kulaklıklar, kutuyu açtığınızda ejderhanın gözünü aydınlatan bir nefes alma ışığına da sahip.

Kulaklıkları cihaza bağladığınızda özel bir Xianglong kulaklık açılır penceresi de görüntülenecek. Huawei Mate60 veya Mate X5 serisi telefonlar, özel bir “Kayıpsız” altın etiketi bile gösterecek.

Huawei’den Yılın Ejderhası temalı özel FreeBuds Pro 3

FreeBuds Pro 3, Halbach mıknatıs dizili bir tiz hoparlörü ve 11 mm süper manyetik bir woofer ile donatılmış süper duyarlı akustik çift birime sahip. Resmi iddialara göre “bas 14 Hz’e kadar inebiliyor ve tiz sesler 48 kHz’e kadar çıkabiliyor.”

Kulaklıklar ayrıca, çözünürlük hassasiyetini 40 derece artıran ve gecikmeyi %25 azaltan yüksek çözünürlüklü mekansal model algoritmasını kullanan Uzamsal Ses 2.0 ile geliyor.

Huawei Akıllı Dinamik Gürültü Engelleme 3.0 ile donatılmış olan FreeBuds Pro 3, gerçek zamanlı olarak kulağın iç ve dışındaki gürültüyü doğru bir şekilde tespit edebilir ve yerel koşullara göre gürültü azaltma etkisini dinamik olarak özelleştirebilir.

FreeBuds Pro 3, müzik çalma süresi olarak 33 saate kadar dayanabilir, IP54 toz geçirmez ve su sıçramasına karşı dayanıklıdır ve çevrimdışı arama, birden fazla cihaza sorunsuz bağlanma ve akıllı yayın gibi akıllı deneyimleri destekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x